mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Zamieszkaj we własnym domu z ogrodem

02.12.2020

*Świąteczna Oferta Mieszkań i Domów* Wnioski płynące z analizy danych portali z ogłoszeniami oraz haseł wpisywanych w wyszukiwarkę internetową dotyczących rynku nieruchomości nie pozostawiają złudzeń. Polacy coraz częściej szukają działek oraz przede wszystkim domów posiadających indywidualne ogrody. Grupa Deweloperska Scandi Home ma w ofercie aktualnie dwa takie projekty

Własny dom to bezpieczeństwo i swoboda wypoczynku, spędzania wolnego czasu. To pełna kontrola nad tym, co i kiedy ma miejsce. To również możliwość wykonywania wielu czynności zawodowych w komfortowych warunkach. Nie miejmy złudzeń – w efekcie narodowej kwarantanny znacząco wzrosła rola home office, co z pewnością wiele firm chętniej i częściej będzie teraz dopuszczać, o osobach prowadzących własną działalność gospodarczą nie wspominając. Własnym dom to ponad wszystko prywatny ogród – skrawek bezcennej zieleni, która w trudniejszych czasach jest najlepszym panaceum na wiele dolegliwości.

Scandi Home posiada aktualnie w swojej ofercie dwa projekty domów posiadających dedykowanego do każdego z nich ogródki. Pierwszy to Osiedle Scandi powstający na granicy wrocławskich osiedli Brochowa i Jagodna, na który składają się 124 domy z ogrodami, garażami i miejscami postojowymi. Inwestycja realizowana jest na atrakcyjnie położonej działce tuż obok Parku Brochowskiego.

Cicha i spokojna okolica gwarantuje komfort życia mieszkańcom, którzy do dyspozycji mają także boiska sportowe, ścieżki rowerowe, a za niespełna dwa lata na sąsiednim Brochowie powstanie nowoczesny kompleks basenowy.

Zamieszkaj we własnym domu z ogrodem - small

Drugi projekt to Scandi City, który spółka buduje w Siechnicach i na który złożą się w sumie 72 jednorodzinne, dwukondygnacyjne domy szeregowe.

W pierwszym etapie projektu, który budowany jest tuż przy zalewie Błękitna Laguna, powstaje 28 domów szeregowych w dwóch wersjach jeśli chodzi o dostępną powierzchnię: 84 i 112 m kw. Jedną z najważniejszych zalet inwestycji będzie również jej lokalizacja – mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do zielonych terenów rekreacyjnych oraz niewielką odległość do punktów handlowo-usługowych czy komunikacji miejskiej.


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć