mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Komorniki nie do poznania!

02.12.2020

*Świąteczna Oferta Mieszkań i Domów* Komorniki są atrakcyjną gminą już od wielu lat. Lokalna społeczność także dba o to, aby Komorniki były jeszcze bardziej atrakcyjne. To także priorytet dewelopera POZ INWEST, który posiada przepiękne tereny i inwestuje w rozwój regionu, poprzez budowę nowych osiedli wraz z pełną infrastrukturą. Nowoczesne i przestronne domy i mieszkania są budowane zgodnie z nowoczesnymi trendami

Mocnym atutem Osiedla Zacisze jest bardzo dobre zaplecze Komornik. Blisko osiedla są dwie szkoły podstawowe, przedszkola, sklepy, punkty usług, kościół i nowoczesny budynek Centrum Tradycji i Kultury Gminy Komorniki.

Komorniki są jedną z najlepiej rozwiniętych gospodarczo gmin aglomeracji poznańskiej. Bardzo dobre połączenie z Poznaniem i bliskość ważnego węzła komunikacyjnego. Projekty dewelopera POZ INWEST są przemyślane, praktyczne. Tworzymy nie tylko dla samego designu, od lat wsłuchujemy się w to, co do nas mówią mieszkańcy i odpowiadamy na ich potrzeby. Południowe obszary gminy to niezwykle atrakcyjne leśne tereny Wielkopolskiego Parku Narodowego. To właśnie blisko tych przepięknych terenów powstaje najnowsza inwestycja dewelopera POZ INWEST. Domy na Jagodowej idealnie łączą atrakcyjną lokalizację z wyszukaną architekturą i funkcjonalnym wnętrzem. Wolnostojące domy w zabudowie dwulokalowej przy ulicy Jagodowej mają przestrzeń, która daje olbrzymie możliwości aranżacyjne. Domy będą wyposażone w wiele udogodnień, jak instalacja centralnego odkurzacza, system alarmowy, elektryczne rolety. Dodatkowo domy w standardzie będą miały przygotowaną instalację pod panele fotowoltaiczne.

Dzisiaj nabywcy chcą kupić nie tylko atrakcyjną nieruchomość w doskonałej lokalizacji, ale przede wszystkim  nową jakość życia. Dojazd do osiedla, wykończenie drogi osiedlowej, zapewnienie małej infrastruktury to dla POZ INWESTU standard. Deweloper ma ambitne plany związane z tworzeniem strefy życiowej, społecznej i rekreacyjnej. Wszystko układa się w całość, którą doceniają klienci. Nowi mieszkańcy Komornik.


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć