mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Kolejne postępy budowy inwestycji Piątkowska 103

03.12.2020

*Świąteczna Oferta Mieszkań i Domów* Budowa Piątkowskiej 103, poznańskiej inwestycji Quadro Development jest kontynuowana zgodnie z harmonogramem. Lokalizacją tej inwestycji jest ulica Piątkowska w Poznaniu, prostopadła do ulicy Słowiańskiej i równoległej do ulicy Sokoła

W ramach Piątkowskiej 103 zostanie przygotowany pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdą się 42 mieszkania, a dosłownie ostatnie kilka jest w sprzedaży. Budynek mieszkalny będzie posiadał pewne udogodnienia, takie jak: podziemna hala garażowa, dziesięć naziemnych miejsc postojowych, a także windę.

Osoby, które już zarezerwowały sobie miejsce w inwestycji Piątkowskiej 103, a także wszyscy, którzy są nią zainteresowani, oczekują  informacji o postępach budowy. O niej wypowiedział się Marek Smogór, reprezentujący dewelopera projektu, Quadro Development. – Postawiona została trzecia kondygnacja i obecnie w trakcie wykonania jest czwarta, która jest przedostatnim piętrem projektu; kontynuowane są prace związane z rozprowadzeniem instalacji wewnętrznych wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych; pracownicy przygotowują jednocześnie pracę pod ostatnią kondygnację. Na podsumowanie Marek Smogór dodał: – Budowa przebiega bez zarzutów, wszystko idzie zgodnie z założeniami oraz bez opóźnień. Planowany termin realizacji to druga połowa 2021 roku.

Deweloper oprócz inwestycji Piątkowska 103, zaplanował także drugi projekt na poznańskich Winiarach, o nazwie Rezydencja Winiary. To nowa inwestycja, która po oficjalnym otrzymaniu prawomocnego pozwolenia na budowę, również jest realizowana.  Rezydencja Winiary będzie pięciokondygnacyjnym budynkiem wielorodzinnym, w którym do użytku mieszkalnego zostanie oddanych 31 mieszkań, o powierzchni od 27 do 106 m kw. Zakończenie budowy Rezydencji Winiary jest zaplanowane na pierwszy kwartał 2022 roku.

Szczegóły oferty:

piatkowska103.pl

Dane kontaktowe:

tel: +48 721 550 501

mail: sprzedaz@piatkowska103.pl


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć