mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Studzienna 7 – nowe apartamenty blisko Wartostrady

03.12.2020

*Świąteczna Oferta Mieszkań i Domów* Blisko Ronda Śródka i Wartostrady powstaje zupełnie nowa inwestycja w Poznaniu. W ramach projektu o nazwie Studzienna 7 powstanie niewielki budynek, a w nim 22 apartamenty i mieszkania o zróżnicowanej powierzchni.

Trwają prace budowlane, które zakończą się w I kwartale 2021. Propozycję dewelopera wyróżnia atrakcyjna cena od 6700 zł za m kw. oraz duża dostępność lokali 2-pokojowych, czyli najbardziej poszukiwanych na rynku nieruchomości.

Inwestycja powstaje pod adresem Studzienna 7, na poznańskiej Śródce, w sąsiedztwie Zawad. Bardzo dobrze w tym rejonie miasta funkcjonuje transport publiczny, a do Ronda Śródka jest zaledwie kilka minut. Z drugiej strony, tuż obok realizowanej inwestycji znajduje się trasa rowerowa „Wartostrada”, stanowiąca wielką atrakcję dla fanów jednośladów. Prace na terenie budowy przebiegają zgodnie z planem i są już mocno zaawansowane. W trakcie jest docieplanie budynku, wykańczanie wnętrz pomieszczeń i rozprowadzanie instalacji. Już niedługo zostaną wykonane prace elewacyjne, a także pokrycie dachowe.

Studzienna 7 to duża rozpiętość metraży, dostosowanych do potrzeb różnych mieszkańców. W ofercie znalazły się kawalerki, kompaktowe apartamenty 2-pokojowe, przestronne dwupoziomowe apartamenty z antresolą dla najbardziej wymagających. Projekt zamyka  mieszkanie 3-pokojowe (61,24 m kw.). Całość jest przygotowana w standardzie deweloperskim, jednakże na życzenie klienta istnieje możliwość wykończenia lokalu pod klucz wraz z wyposażeniem.

Szczegóły oferty:

studzienna7.pl

Dane kontaktowe:

tel: +48 570 528 828

mail: sprzedaz@studzienna7.pl

Biuro sprzedaży:

ul. Główna 39, Poznań


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć