mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Zainwestuj w Agaty od Budotexu

03.12.2020

*Świąteczna Oferta Mieszkań i Domów* Aparthotel Agat to najnowsza inwestycja mikro apartamentów we Wrocławiu, powstająca na Nowym Dworze przy ul. Rogowskiej, w pobliżu rzeki Ślęzy i Parku Tysiąclecia

W inwestycji na 5 kondygnacjach powstanie 69 mikrokawalerek o powierzchni od 20 do 42 m kw. z aneksami kuchennymi i toaletami. Dodatkowo każdy z apartamentów posiadać będzie balkon lub taras. Oferowane przez nas kawalerki będą wykończone pod klucz – w trzech opcjach do wyboru.  Zakończenie inwestycji planowane jest na czerwiec 2022 r. Nasze mikrokawalerki są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących lokali na wynajem krótko jak i długoterminowy. Dużym plusem inwestycji w mikroapartamenty Agat jest możliwość odliczenia 23 proc. podatku VAT. W budynku znajdować się będą dwie szerokie klatki schodowe oraz winda. Z myślą o zmotoryzowanych zaplanowano naziemny parking na 37 miejsc postojowych. We wszystkich częściach wspólnych zamontowany zostanie monitoring oraz czujniki dymu.

Lokalizacja Agatu jest tym, co decyduje o rentowności inwestycji. Nasze mikroapartamenty powstają w dobrze rozwiniętej dzielnicy Wrocławia – Nowy Dwór, przy ul. Rogowskiej. W tej części miasta znajduje się również zagłębie wrocławskiego biznesu – Wrocławski Park Przemysłowy oraz Wrocławski Park Technologiczny. Drugim największym atutem naszej inwestycji jest bliskość do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Podstawowe zakupy spożywcze można zrobić w okolicznych sklepikach oraz pobliskiej Biedronce lub Lidlu. Osoby stawiające na aktywny tryb życia skorzystają z szerokiej oferty klubów fitness, basenu lub toru wrotkarskiego, a w weekend odetchną spacerując po Parku Tysiąclecia.  Na terenie Nowego Dworu znajdują się również banki, poczta, restauracje, pizzerie i stacja paliw. Ulicą Rogowską przebiega 8 linii autobusowych a w niewielkiej odległości znajdują się stacja PKP Wrocław Nowy Dwór oraz postój taksówek. Bezpośrednio przy ulicy Rogowskiej budowana jest nowa linia tramwajowa TAT łącząca pl. Orląt Lwowskich z Nowym Dworem.


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć