mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Eventy Nowego Adresu wracają już niebawem!

23.05.2020

Z radością informujemy, że w myśl postanowień podjętych podczas wideospotkania Sztabu Kryzysowego branż turystycznej, MICE i targowej w dniu 18 maja 2020, Targi Mieszkań i Domów oraz konferencje firmy Nowy Adres SA znajdą się w pierwszym etapie odmrażania tej gałęzi gospodarki

Tematem spotkania było uruchamianie targów, kongresów i konferencji, wydarzeń kulturalnych i co za tym idzie – obiektów targowo-kongresowych i konferencyjnych. Przedstawiciele każdego z czterech wymienionych sektorów rynku spotkań przedstawili znaczenie swojego sektora dla gospodarki oraz deklarację współpracy nad stworzeniem wytycznych bezpieczeństwa dla organizacji wydarzeń danego sektora.  

Polska Izba Przemysłu Targowego na początku maja otrzymała z Ministerstwa Rozwoju propozycję takich wytycznych na potrzeby organizowania imprez targowych. Teraz czekamy na ich zatwierdzenie przez Ministerstwo Zdrowia.

– Targi i konferencje każdego roku przynoszą polskiej gospodarce ok. 1,5 mld zł. W skali całego kraju przy organizacji tych imprez pracuje ponad 30 tys. osób. Cieszymy się, że Ministerstwo Rozwoju dostrzega te fakty i włącza naszą branżę w plan odmrażania kolejnych sektorów gospodarki. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wdrożyć wszelkie rządowe zalecenia i zapewnić całkowite bezpieczeństwo zarówno wystawcom, jak i zwiedzającym – mówi Filip Bittner, prezes zarządu firmy Nowy Adres S.A.

Polska Izba Przemysłu Targowego, zaproponowała (śladem m.in. targów w Niemczech) następujące etapy odmrażania targów:

  • od czerwca –  targi B2B z udziałem uczestników krajowych
  • od 15 sierpnia – targi B2B z udziałem uczestników międzynarodowych

Powrót lokalnych imprez targowych i konferencji branżowych – które nie stanowią imprez masowych – możliwy będzie przy zachowaniu wymaganych reżimów sanitarnych i przy zminimalizowaniu zagrożenia zarażenia COVID-19 poprzez zagwarantowanie bezpieczeństwa wszystkim ich uczestnikom.


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć