mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Najbezpieczniejsze targi w Twoim mieście!

03.09.2020

Już za kilka tygodni inaugurujemy jesienny sezon targowy, i to od razu w trzech miastach – 26-27 września Targi Mieszkań i Domów odbędą się w Gdańsku, Krakowie i Poznaniu. Zapraszamy wszystkich poszukujących mieszkania i domu – nasze targi spełniają wszystkie zalecenia Rady Ministrów, a udział w nich jest całkowicie bezpieczny.

W celu zapewnienia jak największego komfortu zarówno zwiedzających, jak i wystawców, na wszystkie edycje Targów Mieszkań i Domów przygotowaliśmy:

  • Maseczkomaty i dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne na terenie hali,
  • Bramki termowizyjne, mierzące temperaturę ciała wszystkim wchodzącym na teren imprezy,
  • Szerokie alejki, które pozwolą uniknąć tłoku i ścisku,
  • Elektroniczną rejestrację wszystkich uczestników targów – zakup biletu możliwy będzie tylko online.

Targi Mieszkań i Domów to możliwość zapoznania się w jednym miejscu i czasie z ofertą lokalnego rynku mieszkań i domów. Wśród wystawców dominują deweloperzy i agencje nieruchomości. Na stoiskach doradców finansowych będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. Udział zapowiedziały też liczne firmy oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz. Targi Mieszkań i Domów to także wyjątkowo bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Finansowej będzie można w szczegółach zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego. Z kolei w Strefie Zakupu wykłady poprowadzą uznani eksperci prawni, specjaliści od inwestowania w nieruchomości czy architekci wnętrz.

Odwiedzający Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu będą mogli obejrzeć mieszkania z oferty deweloperów – uczestników targów – w formacie 3D w formie wirtualnego spaceru. Będzie można obejrzeć je nie tylko na stoiskach deweloperów, ale również w specjalnej Strefie Wirtualnych Spacerów przygotowanej przez 3DEstate pod patronatem Obido.pl. Wszystkie firmy, które jeszcze nie zgłosiły swoich mieszkań- zapraszamy do skorzystanie z tej wyjątkowej oferty.

Więcej informacji o poszczególnych imprezach i możliwość zakupu biletów:

Kraków: https://krakow.targimieszkan.pl/pl/

Poznań: https://poznan.targimieszkan.pl/pl/

Trójmiasto: https://trojmiasto.targimieszkan.pl/pl/


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć