mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Osiedle Poznańskie w Czapurach

03.12.2020

*Świąteczna Oferta Mieszkań i Domów* Chcesz zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, nie tracąc przy tym możliwości swobodnego korzystania z nowoczesnej infrastruktury i atrakcji, jakie oferuje Poznań?

A może chcesz zainwestować w nieruchomości? Kupić i sprzedać z zyskiem lub wynająć? Nie mogłeś  lepiej trafić!

Na Osiedlu Poznańskim w Czapurach dostępne są kawalerki i mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe z widokiem na las już od 114 000 zł do 300 000zł!

Zmęczenie hałasem i miejskim tempem życia to główna przyczyna wyprowadzki poza miasto. Decyduje się na nią coraz więcej osób, które pracują zdalnie lub chcą po pracy odpocząć i zregenerować siły w cichej i spokojnej okolicy własnego domu lub mieszkania. Takie udogodnienia gwarantuje swoim mieszkańcom Osiedle Poznańskie.

Osiedle Poznańskie zlokalizowane jest tuż przy granicy Poznania, w Czapurach, na skraju lasów Nadleśnictwa Babki. W malowniczym otoczeniu powstaje kompleks 36 budynków wielorodzinnych.  Na 4 kondygnacjach znajduje się 28 mieszkań o pow. Od 22 do 50,85 m kw. oraz hala garażowa. Niemal każde mieszkanie posiada balkon, co stanowi dodatkową przestrzeń do relaksu czy uprawy roślin. Kameralne przestrzenie i wykończenie wysokiej jakości to idealne rozwiązanie mieszkalne zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi.

Niewątpliwym atutem Osiedla Poznańskiego jest jego lokalizacja. W pobliżu Osiedla znajduje się jezioro Czapnica, stawy oraz lasy, które gwarantują codzienną dawkę ciszy, spokoju oraz możliwość zbioru grzybów czy połowu ryb. Rowerzyści i spacerowicze mogą przemierzać wiele ciekawych tras , co sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Z drugiej strony mieszkańcy mają bezpośredni dostęp do podstawowej infrastruktury. Natomiast ci, którzy regularnie korzystają z miejskiej oferty lub pracują w Poznaniu, mogą dostać się do centrum w kilkanaście minut. Odległość do Ronda Starołęka to 6 km, do Ronda, do Ronda Rataje – 8 km, a do ścisłego centrum – 9,5 km. Natomiast na dalsze wycieczki można się stąd wybrać autostradą A2 oraz drogą ekspresową S11.

To oferta dla wszystkich, którzy chcą się szybko usamodzielnić. Jest to również doskonała i bezpieczna lokata dla inwestorów zainteresowanych branżą mieszkaniową.

Rabat do 14 proc. przy wpłacie gotówkowej.

www.osiedlepoznanskie.com.pl

e-mail: biuro@osiedlepoznanskie.com.pl


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć