mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Rezydencja Winiary startuje z budową!

03.12.2020

*Świąteczna Oferta Mieszkań i Domów* Na poznańskich Winiarach, blisko ulicy Piątkowskiej już trwa budowa nowego, kameralnego osiedla mieszkaniowego o nazwie Rezydencja Winiary.

Nowa inwestycja Quadro Development już się rozpoczęła. Inwestor otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę, trwają pierwsze prace na terenie budowy. Jednocześnie w przestrzeni internetowej nastąpiła premiera oferty mieszkaniowej. Zaciszna ulica, gdzie powstanie Rezydencja Winiary, jest prostopadła do Piątkowskiej, a także vis a vis Św. Leonarda i Winiarskiej.

W ramach inwestycji zostanie przygotowany pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 31 mieszkań, w tym 7 kawalerek, 16 lokali 2-pokojowych oraz 8 mieszkań z 3 pokojami. Propozycję dewelopera uzupełnia apartament 105,6 m kw., niebanalny projekt o dużych możliwościach aranżacyjnych, z dwoma balkonami, a także tarasem aż 45 m kw. Inwestycja została tak zaprojektowana, że do mieszkań parterowych przynależą ogródki lub tarasy, natomiast na wyższych kondygnacjach są balkony lub loggie. Nowoczesny budynek mieszkalny będzie posiadał udogodnienia: winda i podziemna hala garażowa na 21 aut, z możliwością wydzielenia komórek lokatorskich, czy stojaki rowerowe w najbliższym otoczeniu.

Realizujemy kameralny budynek wielorodzinny, o sprecyzowanym, estetycznym stylu – podkreśla Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development. Inwestycja Rezydencja Winiary zakończy się w pierwszym kwartale 2022 roku. Cena mieszkań zaczyna się od 7200 zł brutto/m kw.

Osiedle powstaje na poznańskich Winiarach. Komunikację z centrum miasta zapewni sąsiedztwo linii tramwajowych (PST przy ul. Słowiańskiej, linie: 10, 12, 14, 15 i 16 oraz Bonin, linie: 9 i 11). Zakupy czy rozrywkę umożliwiają popularne poznańskie centra handlowe: Galeria Pestka oraz Poznań Plaza. Pobliskie lubiane przez poznaniaków parki: Sołacki i Cytadela z pewnością spełnią potrzeby aktywnych mieszkańców.

Szczegóły oferty:

rezydencjawiniary.pl

Dane kontaktowe:

tel: +48 721 550 501

mail: sprzedaz@rezydencjawiniary.pl


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć