mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Trei realizuje II etap budowy osiedla Bacciarellego 54 we Wrocławiu

27.11.2020

Drugi etap budowy inwestycji Osiedle Bacciarellego 54 na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu, którego sprzedaż rozpoczęła się w kwietniu tego roku, jest już w trakcie realizacji. W ramach projektu powstaną trzy wille z 27 lokalami mieszkalnymi. Deweloper, Trei Residential, tworzy unikatowe miejsce na mapie miasta, stawiając na tereny zielone, naturalne otoczenie osiedla oraz podwyższony standard przestronnych mieszkań. Jeszcze w tym roku rozpocznie się sprzedaż kolejnej, trzeciej fazy projektu

Osiedle Bacciarellego 54 położone jest na terenie Bartoszowic i docelowo liczyć będzie 14 budynków. Pierwszy etap projektu, z 62 lokalami, został oddany do użytku w kwietniu bieżącego roku. W drugim etapie Trei zbuduje trzy wille, gdzie będzie można zamieszkać w lokalach o podwyższonym standardzie. Mieszkania o powierzchni 41-81 m kw., 2-,3- i 4-pokojowe będą mieć duże okna i niestandardową wysokość, tj. 3,05 m, a niektóre z nich w salonie nawet do 3,75 m. Budowa willi ma się zakończyć w IV kwartale 2021 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma AWM Budownictwo.

Osiedle na zielonej wyspie

Wrocławski projekt mieszkaniowy firmy Trei Residential zakłada powstanie kameralnego osiedla w miejscu, które pozwoli na obcowanie z naturą, doświadczenie spokoju, a jednocześnie położone jest blisko centrum miasta. Deweloper kładzie priorytet na zielony charakter swojej inwestycji. Zamierza zaangażować mieszkańców osiedla w proces projektowania koncepcji zagospodarowania przestrzeni wokół budynków, aby jak najlepiej odpowiadała ona ich oczekiwaniom pod kątem estetycznym i funkcjonalnym.

Osiedle Bacciarellego 54 oferuje nową jakość życia w mieście, dlatego zależy nam na konstruowaniu powierzchni przestronnych, naturalnie doświetlonych, z drewnianymi elementami wykończenia oraz dużą ilością zieleni wokół budynków mieszkalnych. Aż 70 proc. tej nieruchomości to tereny zielone z własnym parkiem oraz małą architekturą. Zadbaliśmy o łąki kwietne oraz nasadzenia o najwyższym współczynniku pochłaniania CO2. Osiedle zlokalizowane jest na Wielkiej Wyspie, nazywanej zielonymi płucami Wrocławia, wzdłuż brzegu kanału żeglugowego Odry, co nadaje mu unikatowy charakter – mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland. 

Osiedle powstające we Wrocławiu przy Bacciarellego 54 otoczone jest przez liczne tereny sprzyjające spacerom i rekreacji. Są to między innymi Park Szczytnicki, Park Biskupiński czy Wyspa Opatowicka. Niedaleko znajduje się także Hala Stulecia, ZOO, Afrykarium i Pawilon Czterech Kopuł. Atutem Bacciarellego 54 jest też dobra komunikacja z pozostałymi częściami miasta, na przykład z przystanku Bartoszewice odjeżdżają autobusy linii 145, 253 i 255.

Dalsze plany Trei

Jeszcze w tym roku rozpocznie się sprzedaż mieszkań w kolejnej, trzeciej już fazie osiedla Bacciarellego 54. W ramach tego etapu powstaną budynki z ofertą 91 lokali mieszkalnych oraz jednym usługowym. Start budowy planowany jest na I kwartał 2021 roku.

Osiedle we Wrocławiu wchodzi w następne fazy realizacji według przyjętego przez nas harmonogramu prac. Równocześnie budujemy osiedle Kraft przy ul. Traktorowej w Łodzi, a kolejne projekty w Warszawie i w Poznaniu są obecnie na etapie planowania i pozyskiwania pozwoleń – podsumowuje Wesołowski, Trei Real Estate Poland.


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć