mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Osiedle Leśne w Czapurach rozrasta się

17.12.2010

Spółka Family House rozpoczęła rezerwację kolejnych mieszkań, które powstaną na terenie Osiedla Leśnego w Czapurach. Tym razem do dyspozycji klientów przedstawiono 20 lokali. To już ostatni etap tej części rozbudowy, jednak nie koniec planów inwestycyjnych firmy w tej miejscowości

Obecnie na terenie osiedla trwają prace budowlane związane z rozbudową III etapu. W jego ramach od początku 2010 r. sprzedano już wszystkie 134 nieruchomości. Na klientów czeka jednak kolejnych 20 mieszkań. Tym razem Family House zaoferowało 3-pokojowe lokale o powierzchni od 58 do 60 m kw.  Każde z nich posiada ogród o metrażu 100 m kw., balkon, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Prace budowlane mają ruszyć jeszcze w tym roku. Natomiast termin realizacji zaplanowano na koniec 2011 r. Co warto podkreślić, w standardzie deweloperskim lokale posiadają m.in. drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, wszystkie instalacje oraz rolety na oknach, automatyczną bramę garażową, ogrodzenie. Wszystkie mieszkania oferowane przez spółkę spełniają wymogi rządowego programu „Rodzina na swoim”. Dzięki współpracy z wieloma bankami klienci Family House mogą liczyć na preferencyjne warunki przy udzielania kredytu, niższe prowizje bankowe i niższe opłaty za wycenę nieruchomości.

Rozbudowa obecnie realizowanego etapu to nie koniec planów inwestycyjnych dewelopera w Czapurach. W kolejnej fazie prac budowlanych, powstanie około 200 domów i mieszkań oraz dodatkowe punkty handlowo-usługowe. Co więcej – niedaleko osiedla, spółka planuje budowę nowoczesnego centrum handlowo-usługowego Family House Center wraz ze stacją benzynową.

Więcej na http://www.familyhouse.pl

 


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć