mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Osiedle Koninko – mała Holandia pod Poznaniem

30.11.2020

Zaledwie 15 minut jazdy samochodem od Centrum Poznania w malowniczym Koninku powstaje nowoczesne i wygodne „Osiedle Koninko”. Idealna lokalizacja blisko miasta z jego wszystkimi atrakcjami pozwala na przeprowadzkę tu  nawet najzagorzalszym mieszczuchom

Jest to jednak wystarczająca odległość od wielkomiejskiego centrum, by poczuć magię mieszkania poza nim. Dla spragnionych bliskości natury na wyciagnięcie ręki czekają lasy, jeziora, ścieżki rowerowe i inne atrakcje krajobrazowe i turystyczne gminy Kórnik.

Kameralne „Osiedle Koninko” to zespół 43 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.  Projekt autorstwa renomowanego biura CDF Architekci wyróżnia się na tle innych okolicznych realizacji i nawiązuje do sprawdzonych holenderskich wzorców. Prosta forma architektoniczna, piękne różnokolorowe ceglane elewacje, dach kryty płaską ceramiczną dachówką są bardzo nowoczesne, ale ich ponadczasowe wzornictwo nie znudzi mieszkańców przez wiele lat.

W ofercie dewelopera znajdują się różne typy lokali o powierzchni od 56 do 109  m kw. Dzięki temu każdy znajdzie na „Osiedlu Koninko” miejsce skrojone na miarę: jednopoziomowe mieszkanie z ogrodem, 2-poziomowe z jednym lub 2 tarasami lub dom z 4 sypialniami i ogrodem.

Komfort życia przyszłych mieszkańców był priorytetem dla dewelopera. Starannie przemyślany układ zabudowy z wewnętrznymi ogrodami i komunikacją na zewnątrz domów zapewnia spokój wypoczynku i bezpieczeństwo. Życie na osiedlu ułatwiają także dodatkowe miejsca postojowe, wybudowany system osiedlowej kanalizacji i doprowadzenie sieci światłowodowej do każdego domu i mieszkania. Wprowadzając się do własnych domów mieszkańcy mogą korzystać z gotowych, wygodnych dróg osiedlowych, oświetlenia, zieleni a wkrótce także z miejsca zabaw dla dzieci.

Inwestorem „Osiedla Koninko” jest należąca do niderlandzkiego holdingu Klok  firma Novaform Polska, która powstała z fascynacji Holendrów dynamicznie rozwijającym się rynkiem w Polsce. I choć to pierwsza realizacja firmy w Polsce, to stoi za nią ponad 90 lat tradycji budowania w Holandii i Niemczech. Inwestycja w Koninku nie ustępuję zachodnioeuropejskim standardom. To holenderska architektura, stylowa, solidna, nowoczesna i elegancka zarazem.

Novaform Polska jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, stojącego na straży najwyższego poziomu deweloperów i bezpieczeństwa Kupujących.

Domy i mieszkania z pierwszych trzech etapów „Osiedla Koninko” sa już zamieszkałe. Realizacja właśnie budowanych mieszkań i domów zakończy się pod koniec 2021 roku, ale Novaform planuje już następne inwestycje w Koninku.

Szczegóły oferty dostępne sa na stronie www.koninko.com.pl i w biurze sprzedaży dewelopera.

W Koninku dostępny dla Państwa jest także dom pokazowy, do którego deweloper zaprasza po wcześniejszym umówieniu się z biurem sprzedaży.

Novaform Koninko Sp. z o. o.

Tel. 537 740 270

www.koninko.com.pl


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć