mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Nowości na wiosennych targach Nowego Adresu!

20.02.2020

Poznajcie nowe, dodatkowe atrakcje, które pojawią się podczas wiosennych Targów Mieszkań i Domów, organizowanych przez Nowy Adres S.A. w Trójmieście i Poznaniu.

Trójmiejskim Targom Mieszkań i Domów będą towarzyszyć Targi Budownictwa i Aranżacji Mieszkanie Dom Ogród. Wykończenie i wyposażenie zakupionej nieruchomości to kolejny ważny etap dla klientów planujących taką inwestycję. Strefy prezentacji nowych produktów i rozwiązań, inspirujące warsztaty i spotkania oraz porady fachowców ułatwią orientację w różnorodnych rozwiązaniach wykończeniowych i aranżacyjnych. W specjalnej Strefie Testów (150 metrów kwadratowych powierzchni!) specjaliści ze zrzeszającej ponad 86 tys. członków Grupy Prace Wykończeniowe przeprowadzą szereg pokazów i żywiołowych prezentacji. Wystąpią m.

– PKZ-INDUSTRY.PL
– Pomp Serwis S.C. oddział Wielkopolski
– Tool4you.pl
– T&T Magdalena Rzepka Montaż tapet, fototapet
– Tynki dekoracyjne: Tomasz Partacz, Mateusz Włodyka, Arek Hodrych, Marcin Kamka, Tepw Daniel

Warto też wspomnieć, że w tym samym miejscu i czasie co trójmiejskie Targi Mieszkań i Domów  odbędzie się organizowana przez Grupę MTP unikalna wystawa malarstwa impresjonistów i post-impresjonistów w 3D. To jedyne tego typu wydarzenie w Europie – blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do trójwymiarowej wersji z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich klasyków jak Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin czy Vincent Van Gogh (na wystawę obowiązuje osobny bilet).

Z kolei podczas Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu, oprócz tradycyjnych na naszych imprezach darmowych seminariów, wykładów, warsztatów i Strefy Porad, utworzona zostanie specjalna otwarta Strefa Prezentacji. Będzie można zobaczyć na niej m.in. prezentację grupy EcoAvengers (http://ecoavengers.pzfd.pl/), czyli współpracujących z Polskim Związkiem Firm Deweloperskich aktywistów, propagujących poszanowanie przyrody i zielone rozwiązania w budownictwie mieszkaniowym. Zaprezentują oni m.in. nieoczywiste, ale proste metody oszczędzania energii i mediów w naszych domach, z kolei najmłodsi będą mogli wziąć udział w specjalnych warsztatach ekologicznych.

 


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć