mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Mieszkaj, pracuj, żyj w centrum Poznania

10.02.2016

Pomimo publikowanych badań, z których wynika tendencja emigracyjna z dużych miast, deweloperzy nie zapominają o gronie klientów ceniących sobie luksus życia i odpoczywania w wielkomiejskich przestrzeniach i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom przygotowują ofertę także dla nich

Jedną z grup wspomnianych klientów to osoby powyżej 35 roku życia kupujące mieszkania na własne potrzeby. Spotkamy wśród nich zarówno singli, pary bezdzietne jak i posiadające potomstwo. Ci ostatni wyraźnie podkreślają komfort wynikający z nieznacznych odległości do szkół i przedszkoli i co za tym idzie oszczędność czasu, którego wszystkim dzisiaj brakuje. Coraz częściej są to również aktywni emeryci, którzy rezygnują z dużych, wielkopowierzchniowych, pustych domów na rzecz mniejszych komfortowych mieszkań w centrum aglomeracji miejskich. Kolejną grupą nabywców są klienci inwestycyjni kupujący mieszkania w celu ich najmu. Dzisiaj, kiedy mobilność zawodowa jest czymś naturalnym, posiadanie małych mieszkań w centrum dużego miasta to gwarancja stałego dochodu z ich wynajmu. Ostatnią grupą są osoby zainteresowane zakupem lokali usługowych dla prowadzenia własnej działalności gospodarcze bądź pod wynajem.

Firma Constructa Plus to deweloper, którego oferta w pełni zaspakaja potrzeby każdej z powyższych trzech grup nabywców. Deweloper inwestując w nowe projekty dobrze wie, że lokalizacja w centrum miast wcale nie musi oznaczać hałasu, gwaru czy innych niedogodności. Przykładem na to są nowe inwestycje firmy usytuowane w historycznych dzielnicach Poznania. Idealną lokalizacją jest propozycja Constructy Plus na Jeżycach przy ul. Poznańskiej 1 oraz ul. Poznańskiej 3.

Mieszkaj, pracuj, żyj w centrum Poznania - Constructa Plus

Jeżyce miejsce gdzie wieloletni i młodzi mieszkańcy, pełni energii ludzie współtworzą krajobraz dzielnicy z niesamowitym lokalnym klimatem. Niezliczone pobliskie restauracje, kino, teatr, rozmaite autorskie sklepy oraz strefy kultury i sztuki to prawdziwa uczta dla wielbicieli miejskiego stylu życia. Nic więc dziwnego, że Constructa Plus zdecydowała się na inwestycję zlokalizowaną właśnie w centrum tej historycznej dzielnicy. Bezpośredni dostęp do infrastruktury i sieci komunikacji miejskiej, w sąsiedztwie Rynku Jeżyckiego, niedaleko terenów zielonych i rekreacyjnych Parku Sołackiego, to niewątpliwy atut który przyciąga klientów o różnych preferencjach mieszkaniowych.

Kolejną propozycją Constructy Plus są mieszkania z antresolami i tarasami na dachu budynku pozwalające zaaranżować niespotykaną w środku miasta, kameralną przestrzeń, gdzie można się zrelaksować i wypocząć. A to wszystko zlokalizowane w centrum miasta Poznania na granicy historycznych dzielnic Wilda oraz Starego Miasta, pomiędzy ulicami ul. Ks.J.Wujka i M. Niedziałkowskiego. Inwestycja zapewnia potencjalnym klientom sąsiedztwo infrastruktury i sieci komunikacji miejskiej. Budynki powstaną obok Poznań City Center, Starego Browaru, Dworca PKP oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich co znacznie wpływa na wzrost atrakcyjności powstających obiektów. Tereny zielone i rekreacyjne Parku Marcinkowskiego oraz Parku Drwęskich jak i uczelnie wyższe, kina, teatry oraz opera w sąsiedztwie zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Zainteresowanie wśród klientów preferujących aktywny, miejski styl życia, zarówno poprzednią inwestycją Constructy Plus przy ul Kościelnej i Mylnej jak i obecnie trwającej przy ul Poznańskiej potwierdzają zasadność tworzenia tego typu projektów w centrum miast.


Komentarze (1) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Wiktoria Okaj 22.03.2019, 22:12

Świetne miejsce

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć