mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Arkop DEWELOPER – 15 lat na rynku deweloperskim

27.11.2020

*Świąteczna Oferta Mieszkań i Domów* Firma Arkop DEWELOPER posiada ponad 30 letnie doświadczenie na rynku budowlanym oraz 15 letnie doświadczenie na rynku deweloperskim

Pierwszą inwestycją były budynki przy ul. Żernickiej we Wrocławiu, później „Zacisze Krzemienieckie” przy ul. Krzemienieckiej. Następną prestiżową inwestycją była „Willa na Grabiszynku” przy ul. Rymarskiej. Kolejną inwestycją była „Panorama Zatorska” na wrocławskim Zakrzowie, „Osiedle Orion I” przy ul. Rakietowej oraz „Zacisze Krzemienieckie II”. Arkop Deweloper zrealizował także „Parkowe Złotniki” przy ul. Małopolskiej, Osiedle Rodzinne Maślice I oraz „Paryski Zakątek” przy ul. Komuny Paryskiej.

Obecnie Arkop Deweloper oferuje w sprzedaży:

Na Osiedlu Rodzinne Maślice II oferuje ostatnie, gotowe do odbioru mieszkania 2,3 i 4-pokojowe już od 5 676 zł za m kw. brutto, a na III etapie osiedla mieszkania 2,3 i 4-pokojowe o pow. od 40 do 110 m kw.

Na Osiedlu Polana Miłoszycka na Wrocławskich Swojczycach, Arkop Deweloper oferuje gotowe do odbioru 2 ostatnie mieszkania: 3-pokojowe z dwoma balkonami, oddzielną kuchnią i garderobą oraz dwukondygnacyjne 4-pokojowe z tarasem i osobnym przedsionkiem. Każde z mieszkań posiada dużą łazienkę z oknem.

Na Osiedlu Orion II na Muchoborze Wielkim Arkop DEWELOPER oferuje ostatnie 2 gotowe do odbioru rodzinne mieszkania 3- i 5-pokojowe o pow. 85 m kw. w kameralnej zabudowie Willi Miejskich.

Arkop Deweloper rozpoczyna także budowę unikatowej inwestycji Apartamenty MIKKROPLUS na Nowym Dworze, oferując 252 apartamenty o pow. od 19 do 33 m kw. już od 160 000 zł netto. Apartamenty są doskonałą alternatywą dla inwestorów oraz osób poszukujących małych, funkcjonalnych apartamentów. W standardzie apartamenty wykończone są w podwyższonym standardzie deweloperskim, który zawiera w sobie wymalowanie ścian, panele podłogowe, drzwi wewnętrzne oraz kompletnie wykończoną łazienkę w biała armaturę. Oferujemy także kompletne wykończenie apartamentów pod klucz już od 17 tys. netto.

www.arkop-deweloper.pl  tel. +48 502 122 330


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć