mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN

Wilanów Office Center zmienia nazwę

14.02.2012

Spółka zależna ROBYG uzyskała pozwolenie na budowę dla obiektu biurowo-komercyjnego, który ma powstać na terenie Wilanowa, przy Alei Rzeczypospolitej

Zaprojektowana przez Atelier3 Girtler&Girtler inwestycja będzie nosić nazwę ROBYG Business Center – do tej pory funkcjonowała jako Wilanów Office Center. Zakończenie budowy przewidziano na połowę 2013 r.

Docelowo nowy projekt ROBYG ma składać się z dwóch etapów, których łączna powierzchnia użytkowa sięgnie 35 tys. m kw. Obecnie powstający pierwszy budynek o powierzchni wynoszącej ponad 8 tys. m kw. składać się będzie z części handlowo-usługowej (ok. 2,7 tys. m kw.) oraz biurowej (ok. 5,7 m kw.). Niemal cały parter inwestycji zajmie firma Alma Market S.A., z którą ROBYG podpisał umowę najmu jeszcze w listopadzie 2011 r.

Nasz projekt cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczą zaawansowane rozmowy z poważnymi partnerami biznesowymi. Już w połowie listopada podpisaliśmy pierwszą umowę na wynajem powierzchni handlowych i usługowych, choć dopiero teraz rozpoczynamy budowę pierwszego etapu inwestycji. Myślę, że zawdzięczamy to zaufaniu, na jakie zapracowaliśmy podczas ponaddziesięcioletniej działalności na rynku – powiedział Zbigniew Wojciech Okoński, prezes zarządu ROBYG S.A.

Grupa deweloperska ROBYG była dotychczas aktywna przede wszystkim w segmencie mieszkaniowym. Na terenie aglomeracji warszawskiej i trójmiejskiej firma wybudowała ponad 2300 lokali o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 180 tys. m kw.


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć