mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Premierowa edycja MoneyDays za nami!

15.10.2019

W połowie października w warszawskiej hali Expo XXI odbyła się pierwsza edycja targów i otwartej konferencji MoneyDays – wszystko o finansach osobistych. To były dwa dni poświęcone przedstawianiu różnych form lokowania i pomnażania własnego kapitału oraz spotkań z ekspertami.

MoneyDays to nowy projekt firmy Nowy Adres S.A., doświadczonego organizatora targów i konferencji o tematyce nieruchomościowej i biznesowej. To także pierwsza impreza targowa w całości dedykowana finansom osobistym. Pierwsza edycja MoneyDays odbyła się 12 i 13 października, równolegle z Targami Mieszkań i Domów, które już od kilkunastu lat pomagają w wyborze i zakupie mieszkania. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu inwestorów, połączyliśmy wydarzenia, aby móc zaprezentować najpełniejszą ofertę nieruchomościową i inwestycyjną. Targi odwiedzili wszyscy zastanawiających się nad swoimi portfelem i tym, co się w nim znajduje. Wśród wystawców znaleźli się m.in. banki, ubezpieczyciele, domy maklerskie, fundusze inwestycyjne, fundusze emerytalne, doradcy specjalizujący się w podatkach, finansach osobistych oraz różnych formach inwestowania (nieruchomości, condo- i apart- hotele).

MoneyDays nie ograniczało się jedynie do stoisk targowych, ale do edukacji z zakresu finansów w formie wykładów, prelekcji i dyskusji – mówi Filip Bittner, prezes zarządu Nowy Adres S.A. – Chcieliśmy mówić o finansach osobistych w sposób prosty i przystępny. Tematy, które poruszyliśmy, mają znaczenie dla nas wszystkich i naszych finansów domowych oraz tych dużych, inwestycyjnych. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy znanych ekspertów rynku finansowego, m. in. Tomasza Jaroszka, Macieja Samcika, Wojciecha Białka czy Annę Smolińską – dodaje.

W specjalnie przygotowanej Strefie Wiedzy dobyły się wykłady odpowiadające na pytania: jak zacząć inwestować, czy opłaca się lokować kapitał w ziemię, jak bezpiecznie inwestować na rynku kapitałowym, czy zakup mieszkania na wynajem się opłaca albo jak zarobić na pokoju w condohotelu oraz jak przekazać nieruchomości w rodzinie.

Kolejna edycja targów MoneyDays jesienią 2020 r.


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć