mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Potrzebujesz stoiska targowego? Trafiłeś pod właściwy (Nowy) Adres!

18.12.2019

Czy wiecie, że Nowy Adres S.A. oprócz dedykowanych rynkowi nieruchomości targów i konferencji oferuje również projektowanie i realizację stoisk targowych na najwyższym poziomie?

Nasi doświadczeni specjaliści do zabudowy targowej podejmą się każdego zlecenia – wykonujemy stoiska indywidualne lub standardowe, w dowolnej technologii, od projektu do wykonania, w kraju lub za granicą. Oferujemy zabudowę targową w systemach oktanorm, maxima, quadra, triloc,  oktagonalnej/oktanorm, w technologii drewnianej przy wykorzystaniu płyty MDF, HDF, laminowanej, malowanej, szkło, plexi, stal itp., wyposażone w pełną instancję elektryczną oraz oświetleniową. Zapewniamy wszelkie wyposażenie stoisk, m.in.:

  • grafiki tematyczne przestrzenne oraz płaskie, pylony podświetlane, wydruki na winylu – banery, wydruki na tkaninach, oraz na folii,
  • profesjonalne oświetlenie,
  • meble – fotele, krzesła, kanapy, stoły, pufy, sprzęt AGD,
  • elementy dekoracyjne: kwiaty, drzewka, ściany zielone,
  • sprzęt AV – ekrany LCD, ekrany bezszwowe, ekrany diodowe, nagłośnienie,
  • obsługę serwisowa w czasie trwania imprezy.

Potrzebujesz stoiska targowego? Trafiłeś pod właściwy (Nowy) Adres! - dsv

Wykonywaliśmy projekty i stoiska dla wielu firm – wśród naszych Klientów znajdziecie takie marki, jak DSV, E.Wedel, EkoPark, ITP, Master Management Group, Mennica Polska, Pierre Fabre, RECE, Polish Yachts czy Vagheggi. Współpracujemy z naszymi stałymi klientami od lat – ich zadowolenie oraz chęć dalszej kooperacji są dla nas najlepszymi referencjami. Ale ta lista nie jest zamknięta – każdego roku do tego doborowego grona dołączają kolejni, co motywuje nas tylko do dalszej wytężonej pracy i doskonalenia naszej oferty.

Potrzebujesz stoiska targowego? Trafiłeś pod właściwy (Nowy) Adres! - overall

Więcej informacji o nas oraz formularz kontaktowy można znaleźć na stronie www.nowestoisko.pl. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć