mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Ponad dwie dekady Echo Investment w Krakowie

11.01.2021

*ARTYKUŁ SPONSOROWANY* Echo Investment w Krakowie jest obecne od ponad 20 lat. Deweloper zrealizował w tym mieście blisko 20 inwestycji, z czego aż 14 stanowiły osiedla mieszkaniowe i apartamentowce. Obecnie w budowie jest ponad 500 mieszkań, a kolejne 1,5 tys. firma zapowiada dostarczyć na krakowski rynek w ciągu najbliższych kilku lat.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych krakowskich inwestycji premium Echo Investment są Kościuszki Apartments z widokiem na Wawel oraz projekt Park Avenue Apartments zlokalizowany w sąsiedztwie Wisły i parku Dębnickiego. Budynki mieszkalne o podwyższonym standardzie są wizytówką dewelopera, który sprawdzone rozwiązania premium wprowadza także do swoich innych inwestycji. W nowo powstających osiedlach standardowym wyposażeniem każdego lokalu będzie inteligentny system sterowania Echo Smart, który pozwala na zaprojektowanie przestrzeni do życia tak, by spełniała oczekiwania domowników dotyczące wygody i bezpieczeństwa. Przyszli mieszkańcy będą mogli zainstalować między innymi zdalnie sterowany zamek oraz czujnik ruchu wraz z kamerą, które zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa – nawet podczas ich nieobecności.

Działamy na krakowskim rynku od ponad dwóch dekad i w tym czasie przekazaliśmy klucze do ponad 1 tys. mieszkań, zrealizowaliśmy trzy hotele i dwa kompleksy biurowe. Zdobyte doświadczenie wykorzystujemy przy planowaniu kolejnych inwestycji, które mają spełniać rosnące wymagania mieszkańców dynamicznie rozwijającej się metropolii, jaką jest Kraków. Wybieramy najlepsze lokalizacje, sięgamy po najnowsze technologie i rozwiązania z zakresu life services, żeby nasze osiedla były dobrymi miejscami do życia. Obecnie mamy ponad 500 mieszkań w inwestycjach w budowie, a kolejne 1,5 tys. jest w przygotowaniu – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w Echo Investment.

Największą dotychczas zrealizowaną inwestycją Echo Investment w Krakowie jest Dom Pod Wilgą z 330 mieszkaniami. Obecnie deweloper jest w trakcie budowy inwestycji, która dostarczy na krakowski rynek ponad 400 lokali. Osiedle KRK to nowoczesny design, przemyślane i zróżnicowane układy mieszkań oraz lokalizacja z dala od zgiełku, ale wciąż blisko serca miasta. Wokół inwestycji znajduje się rozbudowana oferta handlowo-usługowa, a także liczne miejsca rekreacji i aktywnego spędzania czasu. Budowa pierwszego etapu osiedla KRK wystartowała na początku tego roku, a zakończenie prac zaplanowane jest na III kwartał 2021 r. Pierwsze dwa budynki osiedla KRK oferować będą 211 mieszkań, z czego ponad 70% jest już sprzedane – często wieloletnim klientom dewelopera bądź ich bliskim. W drugim etapie Echo Investment wybuduje dwa budynki z 211 mieszkaniami i 7 lokalami usługowymi.

Na terenie realizowanych przez Echo Investment projektów mieszkańcy będą mogli korzystać z inteligentnych skrzynek pocztowych Pakomatic, ładowarki do samochodów elektrycznych, stojaków na rowery czy podziemnego garażu z boksami na jednoślady. Osiedla dewelopera są pełne udogodnień oraz terenów wspólnych, takich jak place zabaw dla dzieci czy skwery, będących miejscem wypoczynku oraz integracji. Tak zostało zaprojektowane m.in. powstające osiedle Bonarka Living – nowoczesny projekt w sąsiedztwie centrum handlowo-usługowego Bonarka City Center oraz ponad dwuhektarowego rezerwatu przyrody. Pierwszy budynek będzie oferował 143 komfortowe mieszkania, które zostaną oddane lokatorom na przełomie 2021 i 2022 roku.

Na bieżąco reagujemy na potrzeby naszych klientów i wprowadzamy zmiany w projektowaniu naszych osiedli. We wszystkich obecnie powstających kompleksach mieszkaniowych w Krakowie, postanowiliśmy ograniczyć konieczność dotykania rzeczy w przestrzeniach wspólnych: holach, korytarzach czy klatkach schodowych. Dlatego mieszkańcy będą mogli pobrać na swój smartfon specjalną aplikację, za pomocą której otworzą drzwi wejściowe do budynku oraz bramę garażową, a także zawołają windę, która zawiezie ich na ich piętro – dodaje Dawid Wrona.

Do tej pory Echo Investment zrealizowało w Krakowie 14 projektów mieszkaniowych, w tym m.in. osiedle Rydla 32, Cztery Pory Roku, Hortus Apartments i Dom Pod Wilgą. Obecnie deweloper pracuje nad trzema projektami – osiedlem KRK, ZAM oraz Bonarka Living. Kolejne są w przygotowaniu.

fot. Na zdjęciu zrealizowana inwestycja Park Avenue Apartments, Echo Investment


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć