mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Mieszkaj, Pracuj, Żyj w centrum Poznania

04.12.2020

*Świąteczna Oferta Mieszkań i Domów* Constructa Plus buduje odpowiedzialne, z myślą o ludziach i mieście. Z szacunkiem do historii reprezentujemy teraźniejszość – w jej możliwym najlepszym wydaniu.

Życie w centrum sprzyja ekologicznym wyborom – transport miejski zamiast samochodowego, rower w miejsce czterech kółek, lokalne zakupy, szkoła, przedszkola. Zyskując czas, oszczędzając środowisko.

Idealną lokalizacją jest najnowsza propozycja na Jeżycach przy ul. Kościelnej 23. Jeżyce to dzielnica pełna klimatycznych knajpek, rzemieślniczych piekarni, niszowych usług. Jeśli dodamy do tego bezpośredni dostęp do infrastruktury i sieci komunikacji miejskiej, w sąsiedztwie Rynku Jeżyckiego, niedaleko terenów zielonych i rekreacyjnych Parku Sołackiego, to jest to idealne miejsce do życia dla osób kochających miasto.

Tutaj powstaje projekt Kościelna 23 – 221 mieszkań od 27 do 131 m kw., w tym mieszkania idealne dla rodzin z dziećmi z ogródkami od zacisznych dziedzińców. Projekt będzie realizowany we współpracy z firmą PORR, która pracowała przy projekcie kamienicy Żelazko. Termin oddania inwestycji to XII 2022.

Mieszkaj, Pracuj, Żyj w centrum Poznania - apart

Kolejną propozycją Constructy Plus jest butikowy, przepiękny apartamentowiec przy ul. Winiarskiej 40 w sąsiedztwie Sołacza. Przy tworzeniu inwestycji zależało nam na komforcie mieszkańców, trwałości i bezwzględnej jakości materiałów i wykonawstwa. Projekt będzie oddany we wrześniu 2021 .

Mieszkaj, Pracuj, Żyj w centrum Poznania - kamienica

Trzeci projekt to renowacja historycznej kamienicy Matejki 51 na najbardziej secesyjnej poznańskiej ulicy, z widokiem na jeden z najpiękniejszych miejskich ogrodów – Park Wilsona. Dzięki renowacji/ odtworzeniu sztukaterii i detali architektonicznych wnętrza części wspólnych mają oryginalny wystrój i historyczny charakter. Kamienica to 49 mieszkań o powierzchni od 31 do 100 m kw. Mieszkania zyskują dużo blasku dzięki wysokim kondygnacjom (nawet 3,7 m), czy oprawionym w drewniane ramy efektownym oknom.

Przy każdym projekcie stawiamy na jakość oraz dobrą architekturę . Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą www.constructa.com.pl


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć