mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Osiedle Owocowe – domy z dużymi ogrodami w idealnej lokalizacji

04.12.2020

Trwa budowa I etapu Osiedla Owocowego w podpoznańskim Rosnowie. Na terenie gminy Komorniki, inwestor Gravis Developer proponuje domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 113 m kw. oraz ogrodach, aż do 840 m kw.

Osiedle Owocowe to docelowo około 100 domów w zabudowę bliźniaczej. Inwestycja powstaje na terenie Rosnowa graniczącego z podpoznańską miejscowością Komorniki. W sierpniu ruszyła budowa I etapu, czyli 10 domów w zabudowie bliźniaczej (20 lokali). Wszystkie znalazły już swoich nabywców. Budowa jest mocno zaawansowana, część z domów ma montowane pokrycie dachowe. Planowany termin zakończenia prac związanych z I etapem to III kwartał 2021 roku.

Dla osób szukających tego typu nieruchomości Gravis Developer proponuje domy z II etapu. W jego ramach powstaną 23 domy bliźniacze, czyli 46 lokali o powierzchni również 113 m kw. Do dyspozycji będą działki o powierzchni od 386 do 420 m kw. Istniej również możliwość powiększenia działki o kolejne 420 mkw, co da łącznie 840 m kw. Taka duża powierzchnia to rzadkość przy obecnych na rynku ofertach domów w zabudowie bliźniaczej. Cena domów z II etapu to 444 tysiące złotych brutto, a rozpoczęcie budowy to I kwartał 2021 roku. Natomiast planowane zakończenie to IV kwartał 2021 roku.

Proponowane przed dewelopera domy to bardzo przemyślany rozkład pomieszczeń. Na parterze, w strefie dziennej znajdzie się przestronny salon, kuchnia oraz łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Natomiast na piętrze zaplanowano 3 sypialnie oraz dużą łazienkę. Co istotne, inwestor umożliwia wprowadzenie zmian układu pomieszczeń parteru, a także zmianę umiejscowienia drzwi wejściowych (od frontu lub z czy boku lokalu). Deweloper zadba również o infrastrukturę osiedla i małą architekturę. Powstaną drogi wewnętrzne z kostki brukowej, oświetlenie oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Uzupełnieniem będzie też sklep ogólnospożywczy.

Osiedle Owocowe powstaje w Rosnowie, na terenie gminy Komorniki. W bliskim sąsiedztwie znajduje się co potrzebne do komfortu zamieszkiwania. Działają żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa oraz liczne punkty handlowo – usługowe. Niedaleko jest także Galeria A2, Centrum Handlowe Auchan Komorniki, Leroy Merlin czy Decathlon. Lokalizacja osiedla pozwala również na wygodne połączenie z Poznaniem drogą nr 5 oraz drogą ekspresową S5. Ona zapewnia także dojazd do autostrady A2. W okolicy nie brakuje terenów zielonych oraz licznych tras rowerowych czy jezior. Kilka kilometrów od inwestycji znajduje się Wielkopolski Park Narodowy, który zapewnia aktywny wypoczynek i możliwości regeneracji sił w otoczeniu natury.


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć