mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

MoneyDays – znajdź pomysł na swoje pieniądze!

14.05.2019

Denerwuje Cię, że Twoje pieniądze tracą wartość, leżąc bezczynnie na koncie w banku? Nie satysfakcjonują Cię nisko oprocentowane lokaty, ale boisz się ryzyka inwestowania w bardziej agresywny sposób? Chcesz dowiedzieć się więcej i z pierwszej ręki o lokowaniu pieniędzy w dziełach sztuki, alkoholach czy przedmiotach kolekcjonerskich? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi „tak” to targi MoneyDays są właśnie dla Ciebie!

MoneyDays to nowy projekt firmy Nowy Adres S.A., doświadczonego organizatora targów i konferencji o tematyce nieruchomościowej i biznesowej. To także pierwsza impreza targowa w całości dedykowana finansom osobistym – jej uczestnicy w jednym miejscu i czasie będą mogli zapoznać się z pełną rynkową ofertą firm i podmiotów, które pomogą im uporządkować domowe finanse, zwiększyć efektywność oszczędzania i pomnożyć osobisty kapitał. Na stoiskach banków, firm doradztwa finansowego, leasingodawców, ubezpieczycieli, domów maklerskich, funduszy inwestycyjnych i emerytalnych, doradców podatkowych, platform tradingowych czy firm oferujących tzw. alternatywne formy inwestowania będzie można poznać w szczegółach zdecydowaną większość dostępnych w naszym kraju form pomnażania pieniędzy, obliczyć szacunkową opłacalność danej inwestycji, a nawet ustalić wstępny plan inwestycyjny i nawiązać współpracę.

MoneyDays to nie tylko targi – to również potężna dawka wiedzy z zakresu finansów i inwestowania, którą będzie można zdobyć podczas licznych wykładów, prelekcji i seminariów. Wygłoszą je najlepsi rynkowi eksperci – inwestorzy, doradcy i analitycy finansowi. Przez oba dni będzie można również przysłuchiwać się ich ożywionym dyskusjom toczącym się na specjalnie przygotowanej Arenie Finansowej.

Pierwsze edycje MoneyDays odbędą się 21 i 22 września w Poznaniu (hala nr 3 MTP) oraz 12 i 13 października w hali Expo XXI w Warszawie, równolegle z Targami Mieszkań i Domów, które już od kilkunastu lat pomagają w wyborze i zakupie mieszkania. Kupno mieszkania to niebagatelny wysiłek finansowy, który bywa przez nas odczuwany przez długie lata. Spłacenie kredytu hipotecznego na pewno ułatwić może umiejętne oszczędzanie i skuteczne inwestowanie finansowych nadwyżek. Mieszkanie swoich marzeń znajdziesz na Targach Mieszkań i Domów, a na MoneyDays – ludzi, którzy pomogą Ci je spłacić. Powodzenia!

 

 

 

 

 


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć