mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Condohotel na Wyspie Ptasiej

26.07.2011

Trójmiejski deweloper Inpro S.A. buduje czterogwiazdkowy condohotel w samym sercu Mazur – na Wyspie Ptasiej na Jeziorze Mikołajskim. Budowa kompleksu z mariną jachtową ma zakończyć się na początku 2013 r.

Docelowo w kompleksie na Wyspie Ptasiej ma znaleźć się 77 pokoi hotelowych oraz 18 apartamentów (sprzedawanych w formule „condo” i wykończonych pod klucz) o powierzchniach od 31,6 do 114,8 m kw. (z udziałami w częściach wspólnych, takich jak restauracja z tarasem widokowym, basen, SPA, gabinet odnowy biologicznej i sauny). Do dyspozycji właścicieli gości ma być również prywatna marina z 64 miejscami do cumowania, zlokalizowana w zachodniej części wyspy.

Łączna użytkowa powierzchnia mieszkalna condohotelu będzie wynosiła 3 820 m kw. Ceny wykończonych pod klucz apartamentów z bezpośrednim wyjściem na taras mariny będą kształtować się w granicach między 25 000 a 30 000 zł/m kw. brutto.

To kolejna inwestycja Inpro w segmencie kurortów wakacyjnych. Pierwszą jest Dom Zdrojowy w Jastarni na Półwyspie Helskim, wybudowany w 2005 roku.

System „condo” funkcjonuje od ponad 20 lat i jest szczególnie popularny w Europie Zachodniej, Meksyku, Stanach Zjednoczonych oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W wybudowanym w atrakcyjnej lokalizacji apartamentowcu indywidualni inwestorzy wykupują na własność apartamenty z możliwością ich wynajmowania podczas swojej nieobecności.

 


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć