mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Mieszkaj 3

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

W naszych mieszkaniach i domach spędzamy około 2/3 naszego życia. Kluczowym jest, aby w naszych domowych progach czuć się nie tylko bezpiecznie, ale i komfortowo. W tej sekcji znajdziesz wiele użytecznych poradników, które pomogą Ci osiągnąć ten stan.

Mieszkaj 2

Twoje cztery ściany Cię nudzą?

Masz wrażenie, że Twoje mieszkanie jest z innej epoki? Ciągle ten sam wystrój i meble działają na Ciebie przygnębiająco? Znajdziesz tu dziesiątki poradników i inspiracji, aby nadać swojemu „em” zupełnie nowe oblicze!

Mieszkaj 1

Całodobowe pogotowie mieszkaniowe?

Sąsiad zalał Ci mieszkanie? Studenci z dołu wciąż wyprawiają huczne imprezy? Zarządcę budynku ostatnim razem widziano w 1977 roku? Pomożemy!

Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu.

Terry Pratchett

W mieszkaniu jesteśmy mistrzami!

Mieszkanie lub dom zamieniamy w trakcie naszego życia nawyżej kilkukrotnie. Ale zmieniać je możemy praktycznie bezustannie. Poniżej znajdziesz bogaty wachlarz poradników i artykułów, które pomogą Ci wykończyć nowo kupione lokum, gruntownie przemeblować aktualnie posiadane albo odnaleźć się w gąszczu przepisów prawnych dotyczących spraw mieszkaniowych.

1 2 3 6

Odwiedź Targi Mieszkań i Domów w Twoim mieście!

Kup bilet on-line za jedyne 7 zł!
Z  e-biletem odwiedzisz imprezę w oba dni targowe i odbierzesz bezpłatnie e-kartę Home Profit. Przedsprzedaż e-biletów startuje od sierpnia.

Bilet kupiony podczas imprezy w kasie targowej kosztuje 15 zł, a rodzinny (w przypadku 2 osób) – 20 zł. Bilety kupione na miejscu uprawniają do dwudniowego udziału w targach. Dzieci i młodzież do lat 18 uczestniczą w targach bezpłatnie.

Wpisz Targi Mieszkań i Domów do Twojego kalendarza!