mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Rozpoczynamy sezon nowości targowych!

28.08.2019

Już wkrótce będzie można przekonać się, co w swojej najnowszej ofercie mają największe imprezy targowe dedykowane rynkowi nieruchomości mieszkaniowych, czyli targi Mieszkań i Domów firmy Nowy Adres S.A. W połowie września startuje kolejny sezon targowy – na odwiedzających targi czekają promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty. W jesiennych edycjach swoje nowe inwestycje zaproponują najważniejsi deweloperzy działający na lokalnych rynkach

Po chwilowej nieobecności Targi Mieszkań i Domów wróciły na rynek trójmiejski, a wraz z nimi dawno nie widziana na żadnej imprezie targowej Grupa Inwestycyjna HOSSA. Niewątpliwą atrakcją dla zwiedzających i inwestorów będzie także udział w imprezie Miasta Gdańsk.

Dodatkowo, wrześniowej edycji Targów Mieszkań i Domów w Gdańsku (14-15 września, Amber Expo) towarzyszyć będą Targi Budownictwa i Aranżacji Mieszkanie Dom Ogród. Targi MDO to nowe wydarzenie w Trójmieście, które doskonale uzupełnia ofertę znanych i cenionych targów mieszkaniowych. Wykończenie i wyposażenie zakupionej nieruchomości to kolejny ważny etap dla klientów planujących taką inwestycję. Strefy prezentacji nowych produktów i rozwiązań, inspirujące warsztaty i spotkania oraz porady fachowców ułatwią orientację w różnorodnych rozwiązaniach wykończeniowych i aranżacyjnych, a firmom biorącym udział w targach pozwolą na pokazanie zalet swoich produktów.

Widząc ciągle utrzymujący się trend inwestowania nadwyżek finansowych w różnego rodzaju nieruchomości- targom warszawskim (12-13 października, EXPOXXI) towarzyszyć będzie pierwsza edycja targów MoneyDays – wszystko o finansach osobistych.Ten najnowszy projekt firmy Nowy Adres to pierwsze targi poświęcone prezentacji różnych form lokowania i pomnażania kapitału osobistego. Szczególna uwaga podczas wydarzenia poświęcona będzie merytoryce i bezpośrednim kontaktom uczestników z ekspertami. MoneyDays to nie tylko ekspozycje wystawców i prezentacje ich oferty – to przede wszystkim potężna dawka wiedzy z zakresu finansów i pomnażania kapitału. Zwiedzający zostaną zaproszeni do udziału w otwartych wykładach, prelekcjach i seminariach oraz grupach networkingowych.

 

Kalendarz jesiennych targów:

14-15 września, Gdańsk, Amber Expo

21-22 września, Poznań, MTP

28-29 września, Kraków, Expo Kraków

12-13 października, Warszawa, Expo XXI

19-20 października, Wrocław, Hala Stulecia

26-27 października, Łódź, Expo- Łódź


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć