mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Red Co. otwiera sezon świąteczny wyjątkową ofertą!

10.12.2020

*Świąteczna Oferta Mieszkań i Domów* Karpia 22 to nowoczesna przestrzeń mieszkalna, ulokowana na przesiąkniętych niezwykłym klimatem poznańskich Naramowicach. Na inwestycję składają się trzy wielorodzinne budynki z systemem cichobieżnych wind i podziemną halą garażową. Tereny wokół budynków to starannie zaprojektowana mozaika traw, krzewów i drzew. Natura w piękny sposób spaja osiedle, a jego mieszkańcom daje poczucie spokoju i harmonii

Lokale mieszkalne Karpiej 22 to szeroka paleta metraży, dająca dużą swobodę wyboru. Przestrzenie łączą w sobie idee funkcjonalności i komfortu tak, by każda spędzona w nich chwila cieszyła. Nowoczesność rozwiązań rozciąga się z wnętrz aż po elewacje budynków, doskonale podkreślana architekturą brył.

Oferta obejmuje II etap inwestycji na który składają się dwa budynki CD i EFG. Przestronne mieszkania 2-, 3-, i 4- pokojowe, w metrażach od 40 do 75 m kw., gotowe do odbioru już w czerwcu 2021. Przemyślane i różnorodne mieszkania z dużym salonem, aneksem kuchennym lub osobną kuchnią, niezależnymi pokojami i łazienką. W ofercie znaleźć można także układy z oddzielną toaletą, dodatkową garderobą czy spiżarnią. Balkony na wyższych piętrach inwestycji i tarasy na parterze sprawdzają się idealnie jako kameralne strefy relaksu. Pełna oferta osiedla Karpia 22 dostępna jest na red-co.net.

Intensywny rozwój Naramowic skutkuje bogatą ofertą usługowo-handlową, edukacyjną i rekreacyjną. Mieszkańcy znajdują się w bardzo komfortowym położeniu: mając wszelkie osiągnięcia współczesności na wyciągnięcie ręki, nadal korzystają z kojącego działania otaczającej ich natury. Dołącz do nich jeszcze w grudniu.

Mieszkania na Karpiej 22 czekają na Ciebie.

Zrób sobie prezent!


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć