mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Przywitaj Nowy Rok w swoim nowym mieszkaniu!

26.11.2020

*Świąteczna Oferta Mieszkań i Domów* Kominiarska 15 to kameralne osiedle, położone na północy Wrocławia. Na granicy Lipy Piotrowskiej i Widawy powstaje zespół 11 budynków, podzielonych na 22 bliźniaki z 42 lokalami

Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, a do tych na piętrze – balkony. Osiem mieszkań ma także atrakcyjne tarasy na dachach. Do każdego lokalu przynależy miejsce parkingowe, osłonięte pergolą.

Nie zwlekaj – wybierz swoje mieszkanie! Inwestycja jest już na ukończeniu – osiedle będzie gotowe w IV kwartale 2020 roku. Lokale sprzedają się jak świeże bułeczki! To ostatni szansa, by Nowy, lepszy Rok 2021 przywitać w pachnącym świeżością mieszkaniu na osiedlu Kominiarska 15.

Kominiarska 15 wyróżnia się dobrą komunikacją z centrum miasta – w pobliżu znajduje się przystanek kolejowy, do miasta jeżdżą autobusy miejskie linii 105, 108, 111, 143. Zmotoryzowani mieszkańcy z łatwością dostaną się na Autostradową Obwodnicę Wrocławia. Dzięki temu mieszkańcy mogą korzystać z uroków mieszkania na wsi, nie rezygnując zarazem z zalet bliskości dużego miasta. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane.

Przywitaj Nowy Rok w swoim nowym mieszkaniu! - up

Budynki otoczone są zielenią. W elewacjach, pochwytach balustrad i pergolach zastosowano materiały drewnopodobne, nadając całej inwestycji ciepły i naturalny charakter.

Niezaprzeczalnym atutem lokalizacji osiedla jest rozbudowana infrastruktura w najbliższej okolicy. Nie brakuje tu sklepów spożywczych, cukierni, placów zabaw i restauracji. Niedaleko znajduje się kilka przedszkoli oraz żłobek. Przy ulicy Cynamonowej powstaje zaś nowy Zespół Szkolno – Przedszkolny, zaprojektowany przez pracownię Zbigniewa Maćkowa.

Osiedle Kominiarska 15 to nowoczesne, przyjazne miejsce do życia. Tutaj znajdziesz komfort i spokój, którego szuaksz!


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć