mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Przewodnik mieszkaniowy po Krzykach

28.09.2016

Krzyki od lat cieszą się największą popularnością wśród wrocławian szukających nowego mieszkania. Jak wybrać osiedle, które dopasuje się do naszego trybu życia – radzą eksperci Archicomu

Zakup mieszkania to decyzja wymagająca skupienia, czasu i rozważenia wielu aspektów nieruchomości oferowanych na rynku. Które osiedle najlepiej pasuje do Twojej sytuacji? Czy będzie to willowa okolica Grabiszynka? A może potrzeba bezpiecznej, spokojnej przestrzeni Jagodna lub Księża Wielkiego (tak, to też Krzyki)? Czym się kierować w wyborze – poniżej zestaw sprawdzonych rad!

Postaw na wygodę – wybierz z szerokiej oferty

Szukając mieszkania, warto wybrać dewelopera, który zaoferuje szeroki wachlarz możliwości. Archicom posiada 4 inwestycje na Krzykach – począwszy od osiedli z gwarantowaną dopłatą rządową po wille miejskie w standardzie premium. Szukających inwestycji w programie „Mieszkanie dla Młodych” zachęcamy do zapoznania się z ofertą Czterech Pór Roku i Księżna. Kompleksowe rozwiązania w samym sercu Krzyków proponuje osiedle społeczne Róży Wiatrów, a dla poszukujących apartamentów w cenie mieszkań Archicom przygotował Ogrody Hallera w willowej okolicy Borka.

Stawiaj na sprawdzone rozwiązania!

Wybierając mieszkanie, na pewno warto pomyśleć o tym, czy będzie funkcjonalne. Czy w przedpokoju zmieścisz pojemną szafę? Czy układ pozwoli za jakiś czas przemeblować pomieszczenia? Czy będziesz mieć możliwość połączenia kuchni z salonem? 30 lat doświadczenia na rynku pozwoliło wypracować Archicomowi układy mieszkań, które sprawdziły się u 10 000 mieszkańców. Blisko połowa z nich kupiło w Archicomie kolejne mieszkanie lub poleciło je znajomym. Zyskując tym samym 1 proc. wartości mieszkania i nowego sąsiada!

Trenujesz? Wybierz osiedle, które Ci to ułatwi!

Na osiedlach Róży Wiatrów, Cztery Pory RokuKsiężno i Ogrody Hallera przewidziano osiedlowy klub fitness. Wyposażony w nowoczesny sprzęt – m.in. orbitreki, steppery i atlasy – lokal przeznaczono do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. To wygodne rozwiązanie pozwalające trenować w dogodnym dla siebie momencie tuż za progiem własnego „M”. Plusem jest również spotkanie sąsiadów, którzy podobnie jak Ty kochają sport.

Wypoczywasz wśród zieleni? Szukaj mieszkania blisko parku!

Zbawienny wpływ otaczającej nas przyrody warto mieć na uwadze przy wyborze nowego mieszkania. Naukowcy z Uniwersytetu z Glasgow odkryli, że spacer wśród zieleni redukuje codzienny stres nawet o połowę! Osiedla Archicomu sa zlokalizowane w pobliżu terenów zielonych, dzięki czemu codzienny spacer z psem lub odpoczynek w cieniu drzew to kwestia chwili. W pobliżu dwóch parków leżą  Ogrody Hallera, a zielone widoki z okien podziwiać można z rozległych balkonów, na których zmieszczą się stół i cztery krzesła. Róży Wiatrów sąsiaduje z rozległymi zielonymi terenami rekreacyjnymi, które widać z okien ustawnych mieszkań.

Szukasz bezpiecznej przestrzeni dla dzieci? Wybierz osiedla chronione!

Chcąc zapewnić bezpieczną przestrzeń najmłodszym, warto rozważyć miejsce, w którym Twoje dzieci będą mogły bez przeszkód bawić się z rówieśnikami z osiedla. Na osiedlach Cztery Pory Roku i Księżno pojawią się place zabaw z bezpieczną nawierzchnią, a także miejsca do gry w piłkę! Nad wszystkim czuwać będzie ochrona i czujne oko kamer. Wjazd na osiedle będzie regulowany szlabanem.

Szukasz miłych sąsiadów? Wybierz osiedle społeczne!

Projektanci Archicomu propagują ideę osiedli społecznych, czyli miejsc, w których na pierwszym planie stawia się pozytywną przestrzeń i więzi sąsiedzkie. Sprzyjają temu kameralne miejsca spotkań na osiedlu. Kluby mieszkańca są wyposażone w bilard, piłkarzyki i tv – tu sąsiedzi z Czterech Pór Roku i Księżna integrują się po pracy. Stylowe ławeczki i miejsca rekreacji w apartamentach Ogrody Hallera to ulubione miejsca spotkań mieszkańców w każdym wieku.

Chcesz zmienić mieszkanie na nowe? Skorzystaj z programu „M za M”

Powodów zmian mieszkania może być wiele. Jednak logistyka z tym związana może być czasochłonna. Warto zastanowić się nad kompleksowymi rozwiązaniami tego zagadnienia. Archicom proponuje klientom program „Mieszkanie za mieszkanie”, w którym bezpłatnie można uzyskać pomoc w wycenie i znalezieniu nabywcy na obecne „M” oraz fachowe doradztwo w wyborze nowego, na jednym z budowanych właśnie osiedli.

Szukasz pomocy w finansowaniu mieszkania? Skorzystaj z niej bezpłatnie

Doradcy Kredytowi Archicomu przedstawią ofertę 28 banków i pomogą w wyborze najkorzystniejszej z nich. To przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda! Wszystko można załatwić w Salonie Sprzedaży przy ul. św. Mikołaja 7.


Komentarze (1) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

17.01.2017, 16:31

Przewodnik po Krzykach, w tekście mowa o Grabiszynku. Polecam uważne przestudiowanie artykułów o podziale administracyjnym Wrocławia - Grabiszynek to FABRYCZNA i żaden deweloper tego nie zmieni :)

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć