mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Otwórz się na mieszkanie w Trójmieście!

02.07.2019

Znaleźć wymarzone mieszkanie, materiały do jego wykończenia i umeblowanie w 48 godzin? Na Targach Mieszkań i Domów, organizowanych przez firmę Nowy Adres S.A. 14-15 września w gdańskim AmberExpo to możliwe!

Największa trójmiejska impreza targowa dedykowana szeroko rozumianemu rynkowi mieszkaniowemu to idealne miejsce do poszukiwań własnego M. W jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z niemal kompletną ofertą lokalnych deweloperów – swój udział zapowiedzieli m.in. Atal, Dekpol, Danwood, Eco Classic, PB Górski, Polservice Development, Portal i wielu innych. Z kolei na stoiskach banków i doradców finansowych (m.in. Bank Pekao, BOŚ Bank, Millenium Bank i in.) będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. Warto podkreślić, że wielu wystawców na targi Nowego Adresu przygotowuje specjalne, unikalne promocje, obowiązujące tylko podczas obu dni imprezy. Na zwiedzających tradycyjnie będzie czekać także strefa seminariów i porad. Do dyspozycji uczestników targów będą eksperci z zakresu finansowania nieruchomości, transakcji zakupu i najmu.

Dodatkowo, wrześniowej edycji Targów Mieszkań i Domów towarzyszyć będą organizowane przez Grupę MTP Targi Budownictwa i Aranżacji Mieszkanie Dom Ogród. Targi MDO to nowe wydarzenie w Trójmieście, które doskonale uzupełnia ofertę Targów Mieszkań i Domów. Wykończenie i wyposażenie zakupionej nieruchomości to kolejny ważny etap dla klientów planujących taką inwestycję. Strefy prezentacji nowych produktów i rozwiązań, inspirujące warsztaty i spotkania oraz porady fachowców ułatwią orientację w różnorodnych rozwiązaniach wykończeniowych i aranżacyjnych, a firmom biorącym udział w targach pozwolą na pokazanie zalet swoich produktów.

Otwórz się na mieszkanie w Trójmieście! - lud

Dzieci nie muszą zostawać w domu – miło spędzą czas w specjalnej Strefie Zabaw, prowadzonej przed doświadczonych animatorów. Rodzice będą mogli przeanalizować zebrane materiały przy kawie i ciastku w specjalnej kawiarence targowej.

Rodziny mogą liczyć też na inne udogodnienia, m.in. upoważniający do wstępu na obie imprezy bilet rodzinny w cenie 19 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 roku życia pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Pojedyncze bilety w kasach będę kosztowały 10 zł, ale o połowę taniej można je kupić przed targami w przedsprzedaży na stronie www.mieszkaniowi.pl

 

Targi Mieszkań i Domów & Targi Budownictwa i Aranżacji MDO

14 – 15 września 2019 r.

Sobota godz. 10.00-17, niedziela godz. 10:00–16:00

 

AmberExpo, Ul. Żaglowa 11, Gdańsk


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć