mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Kibicujesz poznańskiemu Lechowi? Kupisz taniej mieszkanie

04.09.2011

Jeden z poznańskich deweloperów Trust S.A. od lipca jest „partnerem mieszkaniowym” klubu piłkarskiego Lech Poznań. Z tej okazji firma przygotowała dla miłośników „Kolejorza” niecodzienną promocję

W ramach promocji posiadający Kartę Kibica sympatycy klubu, poza niższą ceną na zakup domu czy mieszkania, mają możliwość otrzymania wsparcia finansowego do 15 tysięcy zł na zakup mebli kuchennych. Dodatkowo firma Trust pokrywa koszty prowizji bankowej oraz ubezpieczenia kredytu na okres jednego roku. Trust S.A. planuje również podpisanie oddzielnej umowy z jednym z piłkarzy Lecha, zgodnie z którą jego wizerunek będzie wykorzystywany do celów reklamowych firmy. Umowa sponsorska z poznańskim klubem obowiązuje do lipca 2012 roku, jednak spółka nie wyklucza jej przedłużenia.

– Obraz polskich stadionów zmienia się, mecze nie kojarzą się już z potencjalnym niebezpieczeństwem, a z dobrze spędzonym czasem. Na nowym poznańskim stadionie kibicują już całe rodziny. Ze względu na to, że działalność Trust S.A. dotyczy głównie Poznania postanowiliśmy wspierać największy klub w Wielkopolsce. Chcemy, aby nasza spółka była obecna na meczach Lecha np. w postaci konkursów dla kibiców – powiedział Paweł Bugajny, prezes zarządu Trust S.A.

Warto przypomnieć, że właścicielem i głównym sponsorem innego poznańskiego klubu piłkarskiego – Warty – jest konkurencyjna firma deweloperska Family House.


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć