mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Idealne mieszkania dla rodzin i par

30.11.2020

Nove Olendry to nowa inwestycja w sercu Naramowic przy ulicy Czarnuchy. Jeszcze w tym roku zakończy się budowa pierwszego etapu osiedla, a wkrótce ruszą prace przy budowie drugiego etapu, w ramach którego powstanie 188 mieszkań

Nove Olendry to niepowtarzalna inwestycja. Łączy w sobie nowoczesność i funkcjonalność. To miejsce z klimatem, w którym chce się zamieszkać. Doskonała lokalizacja w sercu Naramowic sprawia, że można tu wypocząć z dala od miejskiego zgiełku, wśród wyjątkowych terenów zielonych, a jednocześnie łatwo dostać się do centrum miasta. Wizytówką Novych Olendrów jest unikatowa zewnętrzna elewacja z mineralnej płytki klinkierowej oraz ekologiczne rozwiązania, takie jak fotowoltaika, która pozwoli zasilić powierzchnie wspólne na osiedlu. Do realizacji inwestycji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały gwarantujące wyjątkowy komfort i jakość życia.

Mieszkania rozmieszczone są na pięciu lub sześciu kondygnacjach – w zależności od budynku. Wyróżnia je doskonała funkcjonalność, przemyślane rozwiązania architektoniczne oraz wyjątkowy design. Atutem jest możliwość łączenia mieszkań i dowolnej aranżacji przestrzeni. Wyróżnikiem są także duże balkony i tarasy, przydomowe ogródki oraz mieszkania z antresolą. 

Mieszkańcy będą mogli skorzystać również z komórek lokatorskich, naziemnego parkingu oraz wielopoziomowego parkingu nadziemnego.

Idealne mieszkania dla rodzin i par - daelko

Obecnie trwają intensywne prace wykończeniowe przy budowie pierwszego etapu osiedla, w ramach którego powstają dwa budynki ze sto trzema mieszkania. Już wkrótce rozpocznie się budowa drugiego etapu z dwoma budynkami i stu osiemdziesięcioma ośmioma mieszkaniami.

Bardzo się cieszę, że nasz projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem. Wszystkie mieszkania pierwszego etapu mamy już sprzedane i niebawem pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzać się do nowych lokali. Rozpoczęliśmy sprzedaż drugiego etapu i udało nam się już podpisać pierwsze umowy deweloperskie. Jestem przekonany, że nasza inwestycja na stałe zmieni krajobraz poznańskich Naramowic i będzie odpowiedzią na potrzeby mieszkańców – komentuje Marcin Roś, dyrektor ds. rozwoju Novaform Polska.

Deweloperem odpowiadającym za budowę osiedla jest należąca do holenderskiego holdingu Klok firma Novaform. Do tej pory Novaform zrealizowała kilkadziesiąt projektów jedno- i wielorodzinnych na terenie Niemiec, Holandii oraz w podpoznańskim Koninku. Novaform należy także do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Więcej informacji o inwestycji można znaleźć na stronie www.noveolendry.pl w biurze sprzedaży mieszkań na ul. Grottgera 15/3 w Poznaniu.


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć