mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

26.11.2020

*Świąteczna Oferta Mieszkań i Domów* Lokalizacja to jeden z najważniejszych czynników wyboru, który będzie miał wpływ na komfort życia.

W biznesowym centrum miasta

Pixel House przy Legnickiej to opcja dla tych, którzy chcą korzystać z miejskiego życia. – Dobre połączenie z Rynkiem i innymi częściami Wrocławia, a także bliskość biurowców dużych korporacji sprawia, że to okolica często wybierana także pod wynajem. Obecnie w ofercie mamy dostępne mieszkania od 31,5 do 95 m kw. w cenie od 8528 zł/m kw. Wszystkie ceny mieszkań są jawne na naszej stronie internetowej – mówi Jakub Orski z biura sprzedaży WPBM „Mój Dom” S.A.

Największy apartament we Wrocławiu

Szukających luksusu zainteresuje Bulwar Drobnera, gdzie znajduje się największy we Wrocławiu apartament na sprzedaż. Liczy 300 m kw. i jest dwupoziomowy. Przynależą do niego dwa tarasy – każdy o powierzchni ok. 60 metrów kwadratowych. Na miłośników wyrafinowanego designu czeka także apartament w stylu nowoczesnym nowojorskim, urządzony meblami znamienitych marek – Fendi Casa, Ipe Cavalli czy Flos. Dostępne apartamenty liczą od 177 do 300 m kw. Ceny zaczynają się od 10042 zł/m kw.

Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu? - balkon

Zamieszkaj nad rzeką

Z kolei Osiedle nad Odrą, które zostało w tym roku oddane do użytkowania, to miejsce dla osób kochających aktywny tryb życia. Okolica obfituje w trasy do biegania czy spacerów. W inwestycji znajduje się 212 mieszkań. Do tych na parterze przynależą ogródki: niekiedy o metrażu dwukrotnie przewyższającym powierzchnię mieszkania, a na wyższych kondygnacjach – tarasy o powierzchni sięgającej nawet 70 m kw. Obecnie dostępnych jest 30 mieszkań w ofercie – w cenie od 7 748 zł/m kw.

W zielonej części Wrocławia

Nova Stoczniova to kameralne osiedle, w ramach którego znajdzie się pięć trzykondygnacyjnych budynków – łącznie 96 mieszkań. Inwestycja zostanie ukończona w 1 kwartale 2021 r. W pobliżu znajduje się Park Pawłowicki, Las Zakrzowski oraz Jezioro Pawłowickie. Powierzchnie mieszkań liczą od 39 do 85 mkw. Ceny zaczynają się od 6684 zł/m kw.


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć