mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Dune znaczy wydma

04.05.2011

Mielno Holding – Firmus Group wybuduje bezpośrednio przy plaży w Mielnie apartamentowiec Dune. Inwestor uzyskał już kredyt na finansowanie projektu w Noble Banku oraz wybrał generalnego wykonawcę – firmę Budimex. Budowa rozpocznie się w ciągu kilku tygodni. Apartamenty Dune będą gotowe w 2012 r.

Dune ma być kompleksem o wysokim standardzie. To jedyna inwestycja w Polsce budowana tak blisko morza – zaledwie kilkanaście kroków od plaży. Na parterze budynku czynna będzie całoroczna, dostępna dla wszystkich restauracja z dużym tarasem od strony morza.

Projekt apartamentowca Dune powstał na deskach kreślarskich pracowni Mellon Architekci. Zdecydowana większość lokali w inwestycji to dwu-, trzy- pokojowe mieszkania o powierzchni ok. 30 – 53 m kw. Każdy apartament posiadać będzie taras z widokiem na plażę i morze. Wszystkie apartamenty w momencie odbioru będą gotowe do zamieszkania. Klienci mają możliwość wyboru aranżacji wnętrz swoich apartamentów.

Ceny w pełni wykończonych apartamentów będą rozpoczynać się od 7 950 za m kw. – Za 301 tys. zł możemy kupić w pełni wyposażony, luksusowy apartament zlokalizowany dosłownie kilka kroków od morza – podsumowuje Stein Christian Knutsen, prezes Mielno Holding – Firmus Group. Choć jak zaznacza, dla najbardziej wymagających klientów w inwestycji Dune zaplanowano także kilka dużych, blisko 145 m kw. penthousów z obszernymi tarasami.

Budowa finansowana będzie z kredytu: Mielno Holding – Firmus Group właśnie zawarła umowę z Noble Bankiem na finansowanie projektu Dune. Wartość inwestycji wyniesie 52 mln zł. Międzynarodowa firma Gleeds będzie odpowiadać za zarządzanie procesem inwestycyjnym, a generalnym wykonawcą został Budimex. Budowa zakończy się jesienią 2012 r.


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć