mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

„Deweloperzy Dzieciom” już po raz ósmy!

19.11.2019

Zapraszamy do udziału w VIII edycji akcji „Deweloperzy Dzieciom”, która odbędzie się 4. grudnia w Laboratorium Wyobraźni na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Deweloperzy Dzieciom to wyjątkowa, cykliczna akcja, w której swe siły łączą poznańscy i wielkopolscy deweloperzy, by zakładając strój Świętego Mikołaja nieść pomoc podopiecznym publicznych i rodzinnych domów dziecka. Kolejna, już ósma odsłona eventu odbędzie w Laboratorium Wyobraźni na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, gdzie dzieci spędzą czas na ponad trzygodzinnych doświadczeniach, eksperymentach i naukowych zagadkach, a następnie spotkają się z gościem przybyłym z Laponii, który wręczy prezenty. Będzie również wspólne kolędowanie.

Beneficjentami charytatywnego eventu są podopieczni poznańskich i wielkopolskich, publicznych i rodzinnych domów dziecka. W szczególnym, bożonarodzeniowym czasie chcemy, by uśmiech gościł również tam, gdzie często go brakuje. Dzieci wracają z eventu nie tylko z prezentami, ale również z wspaniałymi wspomnieniami i uśmiechami na twarzach.

Więcej informacji o akcji i zasadach uczestnictwa można znaleźć tu: https://www.facebook.com/deweloperzydzieciom/


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć