mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN

POZ INWEST SP. Z O.O. SP.K

Komornicka 92, 62-051, Wiry

http://www.pozinwest.pl +48 600 915 174, +48 571 244 137

Opis Dewelopera POZ INWEST SP. Z O.O. SP.K

POZ INWEST SP. Z O.O. SP.K

Poz Inwest Sp. z o.o. Sp. K. jest dynamicznie rozwijającą się spółką deweloperską, działającą na rynku nieprzerwanie od 19 lat. Core biznesowy działalności Poz Inwestu to realizacja najwyższej jakości osiedli mieszkaniowych w prestiżowych lokalizacjach Poznania i okolic. Ostatnimi realizacjami w tym zakresie są: Osiedle Parkowe oraz Osiedle Zacisze, obydwie w Komornikach k/ Poznania. 

Poz Inwest zajmuje się również realizacją inwestycji w postaci obiektów komercyjnych, takich jak: biurowce i centra handlowe. Ostatnią realizacją w tym zakresie jest Galeria Handlowa A2 w Poznaniu.

W ostatnich latach spółka rozwinęła segment budownictwa luksusowego pod indywidualne zamówienie klienta, stając się jednym z prężniej rozwijających się deweloperów w regionie z bardzo szerokim portfolio oraz wachlarzem usług.
Domy, mieszkania, obiekty komercyjne - handlowo-usługowe oraz inne inwestycje proponowane przez spółkę, wykonywane są zgodnie z zasadami najwyższej staranności oraz fachowości deweloperskiej, dbamy o każdy szczegół. Zależy nam, aby każdy klient zamawiający u nas usługę lub oczekujący produktu końcowego był nie tylko zadowolony, ale również skory do powrotu przy kolejnych realizacjach.  
Dzięki wieloletniej obecności w branży deweloperskiej, spółka zajmuje się także doradztwem. Od stadium przygotowania inwestycji - diagnozując proponowane nieruchomości i opracowując strategię działania jak i podczas realizacji projektu, gwarantując przy tym wysoki profesjonalizm i efektywność. Zapewniamy również doradztwo prawne.

Napisz wiadomość

Siedziba główna

POZ INWEST SP. Z O.O. SP.K

Komornicka 92, 62-051, Wiry


+48 600 915 174, +48 571 244 137
sprzedaz@pozinwest.pl