mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN

Duda Development

Palacza 144, 60-278, Poznań

http://www.dudadevelopment.pl 61 646 84 44

Targi Poznań 2018 Targi Poznań 2018
Członek PZFD Członek PZFD

Opis Dewelopera Duda Development

Duda Development

Duda Development

Firma Duda Development sp. z o.o. na swoją pozycję ważnego gracza na polskim rynku nieruchomości pracuje już od ponad dwudziestu lat. Działalność prowadzi przede wszystkim w sektorze budownictwa mieszkaniowego.

W swoim działaniu firma konsekwentnie dąży do tego, by realizować projekty jednocześnie nowoczesne – zgodne z najnowszymi europejskimi trendami – i nawiązujące do dobrych tradycji polskiego budownictwa. Przygotowując inwestycje, Duda Development niezmiennie kieruje się zasadą łączenia funkcjonalności i estetyki, dbając o to, by lokatorzy nowych mieszkań i domów mieli łatwy dostęp zarówno do codziennych udogodnień, jak i do zieleni. Jak dotąd głównym obszarem mieszkaniowej działalności spółki był Poznań i jego okolice, choć w ostatnim czasie rozpoczęła także przygotowania do budowy inwestycji w Łodzi – Diasfery Łódzkiej.

Nie tylko Fyrtel: inwestycje mieszkaniowe Duda Development

Obecnie w portfolio spółki znajdują się zarówno osiedla, jak i wielokondygnacyjne budynki mieszkalne. Morasko Park, prestiżowe zamknięte osiedle z pełną infrastrukturą, znajduje się w zielonej dzielnicy Poznania – na Morasku. Nowe Złotniki, osiedle domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej w podpoznańskich Złotnikach, to zaciszna oaza idealna dla rodzin, które szukają spokojnej przystani na długie lata. Z kolei Arena Apartments, apartamentowiec przy ul. Wojskowej na Grunwaldzie, w samym sercu Poznania, to propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość centrum miasta, ale zależy im też na zielonym otoczeniu, jakie zapewnia bliskość dwóch parków. Diasfera Łódzka, budynek mieszkalny, który wybudowany zostanie w ścisłym centrum Łodzi, przy ul. Kilińskiego, to ambitny projekt łączący łódzką tradycję budownictwa kamienicznego ze współczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi.

Duda Development: część rodziny Duda Holding

Firma Duda Development wchodzi w skład Duda Holding, grupy spółek zarządzanych przez rodzinę Duda: założycieli OPOKA TFI, jednego z pierwszych prywatnych TFI na polskim rynku, oraz twórców Polskiego Koncernu Mięsnego DUDA S.A. Tradycja firmy rodzinnej i wiążące się z nią wartości to coś, do czego Duda Development odwołuje się w swojej działalności na co dzień, tworząc komfortowe, funkcjonalne domy dla polskich rodzin. 

Napisz wiadomość

Siedziba główna

Duda Development

Palacza 144, 60-278, Poznań