mieszkaniowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

ATAL Aleja Pokoju – zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu na krakowskich Czyżynach

21.09.2020

Przy Alei Pokoju, jednej z głównych arterii Krakowa, trwa budowa nowoczesnego osiedla ATAL Aleja Pokoju. Atutem jest lokalizacja zapewniająca sprawną komunikację z całą aglomeracją. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem – blisko 70% wszystkich lokali znalazło już właścicieli. Nadal dostępne są 222 mieszkania.

– Nowoczesna architektura, kompaktowe metraże, funkcjonalne układy mieszkań oraz lokalizacja w jednej z bardziej atrakcyjnych dzielnic miasta – na krakowskich Czyżynach, blisko głównych szlaków komunikacyjnych sprawiają, że ATAL Aleja Pokoju jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w Krakowie zarówno do zamieszkania, jak i zainwestowania w nieruchomość. Dużym atutem jest także bliskie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych, zapewniających możliwość różnorodnego spędzania wolnego czasu – mówi Angelika Kliś, dyrektor zarządzająca ds. sprzedaży i marketingu w ATAL.

W pierwszym etapie osiedla dostępne były 202 mieszkania i 10 lokali usługowych, wszystkie znalazły już nabywców. W sprzedaży jest jeszcze 11 mieszkań w etapie III A i 185 mieszkań w etapie IIIB. Na właścicieli czeka także 26 mieszkań w IV etapie inwestycji.

ATAL Aleja Pokoju - ptak

Osiedle ATAL Aleja Pokoju to projekt, który łączy w sobie atrakcyjną lokalizację, wysoki standard wykończenia oraz zróżnicowaną ofertę mieszkaniową. Przestronne balkony, loggie oraz duże przeszklenia nadadzą bryłom budynków nowoczesnego i eleganckiego charakteru.

Aleja Pokoju to jedna z głównych arterii Krakowa, zapewniająca sprawny dojazd do centrum oraz poza miasto. Przyszli mieszkańcy osiedla będą zatem mogli dojechać samochodem do dworca PKP, PKS i Galerii Krakowskiej w kilkanaście minut, niewiele dłużej zajmie podróż komunikacją miejską. Usytuowanie inwestycji przy Alei Pokoju zapewni przyszłym mieszkańcom także możliwość odpoczynku w pobliskich parkach. Okolica otoczona jest zielenią, terenami rekreacyjnymi i wypoczynkowymi.

Więcej informacji: www.alejapokoju.pl


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć